Podziękowania
Dziękujemy Ci za wsparcie zbiórki na rzecz powstania Turkusowego Lasu.

Twoja wpłata to dla nas informacja, że edukacja skupiona na naturalnym potencjale dziecka i pozwalająca mu doświadczać piękna otaczającego nas świata jest żywa w Twoim sercu. Wierzymy, że od takiej postawy wspierających i świadomych dorosłych zaczyna się zmiana, która uwolni edukację i pozwoli nam wszystkim rozkwitnąć.

„By wierzyć w siebie, muszę mieć kogoś, kto we mnie uwierzy”

S.Garczyński

Szczególne podziękowania składamy dla:

Hanna Kapicka and her norwegian friends,

Łukasza Soroko,

MindCloud Justyna Płatek.

Oraz wszystkim pozostałym fundatorom:

Agnieszka Ewald, Agnieszka Jankowska, Anders Bull, Andrzej Niedziółka, Angie Bockelie, Anna Dziemiańczyk, Anna Sobolewska, Anne Simone Botten, Bartek,Beata Kurowicka, Beata Solińska, Danuta KARWACKA, Danuta Waśniewska, Dawid Szczeblewski, Eivind Bull- Hansen, Ellen Brugsgard, Espen Haugeland, Espen, Camilla, Magnus, Ewa Kazimierczak, Gosia L, Grzegorz Zaleśny-Zaleski, Jan, Jola Pulwert, Julia Lepak, Justyna, Justyna Kowalska, Kamila, Karina Prączko, Karolina, Kaśka Katarzyna, Katarzyna Stefańska, Katarzyna Wawrzynkowska, Kinga Kordowska, Kpr, Magdalena Drozdowicz, Magdalena Stelmach,  Małgorzata, Małgorzata Siejka, Marlena Olszewska, Marta,  Marta Nicewicz, Martyna Kańczykowska, Maryla Płatek, Megi Maziuk, Michał Laskowski, Michał Sokołowski, Milena, Monika Romanowska,  Ola Krzywińska, Paulina Wełnic,  Rafał Kopka, Rokita, Rozalia Solińska, SkumajTo, Sławomir P,  STÅLE Botten, Stanisław Czachorowski,  Urszula Bartnikowska, Wojciech Szarski.

Zobaczcie co dzięki Wam udało się stworzyć!

A tak w Turkusowym Lesie poznają świat dzieci:

Co dalej? Jak chcemy rozkwitać?

 

Jesteśmy na początku drogi. Zaczęła się ona dość kamieniście – o włos, przez problemy zdrowotne w naszych rodzinach oraz trudne zderzenie się z gęstwiną biurokratycznych obciążeń Turkusowy Las by nie wystartował. Ale wystartował, to także wasza zasługa – dawaliście nam przez całe wakacje zastrzyk niezbędnej energetycznie motywacji. Na razie działamy we wtorki i czwartki w formule warsztatowej. Możecie do nas dołączyć zapisując się tu. Powoli będziemy rozszerzać ilość dni warsztatowych i dążyć do pełnowymiarowego przedszkola. Przygotowałyśmy także zajęcia weekendowe  dla dzieci i rodziców – informacje znajdziecie w tym miejscu.

Po tych kilku pierwszych dniach z dziećmi w olsztyńskim lesie wiemy, że to co robimy ma ogromny sens i jest potrzebne. To nie tylko zajęcia dla dzieci, to zalążek społeczności wrażliwych rodzin, dla których pojawia się przestrzeń aby wzmacniać się w podejściu edukacyjnym jakie mają w sercu. Teraz możemy mówić wspólnym głosem i zapraszać do bliskiej, uważnej relacji z dziećmi kolejne rodziny.

Jeszcze raz dziękujemy, że te dobro jest możliwe dzięki Wam.